Sony Action Cam - forum użytkowników

Reklamacje => Reklamacje => Wątek zaczęty przez: matiax w Marzec 14, 2016, 23:46:20

Tytuł: przycisk REC nie włącza nagrywania
Wiadomość wysłana przez: matiax w Marzec 14, 2016, 23:46:20
Sony AS200VR po niecałym roku intensywnego używania przycisk REC przestał włączać nagrywania albo robił to z trudem. Tymczasowe domowe naprawy pomagały tylko na pewien czas.
Kamerka zgłoszona internetowo do serwisu.
Gwarancja na podstawie faktury zakupu obejmuje "door to door" więc przyjechał kurier i zabrał kamerkę (za darmo oczywiście ;) ). Wypisując opcje czasu naprawy zaznaczyłem 12 dni. Kamerka została naprawiona w 3 dni na piąty dzień kurier ją przywiózł.
Wymieniono klapkę akumulatora wszystko śmiga jestem mega zadowolony z jakości i szybkości obsługi i usługi.

ps. chętnie bym kupił w serwisie ze 3 klapki na zapas ;)
Tytuł: Odp: przycisk REC nie włącza nagrywania
Wiadomość wysłana przez: uve w Marzec 15, 2016, 00:35:45
Możesz podać nazwę i adres serwisu, który to naprawiał?
Tytuł: Odp: przycisk REC nie włącza nagrywania
Wiadomość wysłana przez: matiax w Marzec 15, 2016, 01:06:56
oczywiście

autoryzowany serwis
Pram
Warszawa ul. Połczyńska 115B
serwis@pram.com.pl

kamerę mam zarejestrowaną na stronie sony polska i tam jest zakładka do serwisu. Na stronie wypisałem szczegóły usterki, wybrałem czas, godzinę i miejsce odbioru przez kuriera, potwierdziłem linkiem, który został wysłany na pocztę i to wszystko ;)
Tytuł: Odp: przycisk REC nie włącza nagrywania
Wiadomość wysłana przez: keei w Sierpień 11, 2016, 15:02:53
Sony AS-200V przycisk REC.

U mnie po miesiącu użytkowania pojawił się problem z przyciskiem REC. Pierwsze objawy były takie, że działał za 2-3 razem, po kilku kolejnych dniach w ogóle brak reakcji. Gwarancja door to door, ze strony Sony Polska. Serwis, kktóry naprawiał to Sontronic z Poznania. Stwierdzili usterkę: do wymiany panel tylny.  W czwartek kurier odebrał paczkę, a w następny czwartek kamera już wróciła po naprawie.
Tytuł: Odp: przycisk REC nie włącza nagrywania
Wiadomość wysłana przez: matiax w Sierpień 30, 2016, 20:46:37
Powtórka z rozrywki czyli Sony AS200VR i przycisk REC.
Od ostatniej gwarancyjnej naprawy w serwisie (wymiany drzwiczek ) minęło 5 miesięcy. Wszystko pięknie chodziło do teraz. Znowu ten sam objaw. Bez zastanawiania się kamerka poszła znowu do serwisu. Dobrze, że wszystko odbywa się za darmo i dobrze, że door to door. Z pracy serwisu jestem zadowolony ale stwierdzam jednak, że firma Sony zrobiła jakiś błąd przy projektowaniu przycisku. Nie wiem czy jestem w tym osamotniony, dajcie znać posiadacze AS200 czy też po pewnym dłuższym około rocznym czasie macie problem z przyciskiem REC.
ps. po ostatnim wypadzie w góry gdzie objaw nagle się nasilił byłem lekko wku...zdenerwowany ;) i po powrocie pożyczyłem na dwa dni Hero 4 Black chyba tak z zemsty, żeby pozbyć się Soniaka.;) Niestety dla mnie jakość filmów choć bardzo dobra nie jest lepsza od 200setki ;( a może do filmów z 200setki sie przyzwyczaiłem ? ;). Tylko czy za pół roku znowu napiszę posta pt. "wysłano do serwisu" i tak do końca gwarancji ?!?!